ZAPREŠIĆ – Diseminacijska konferencija pod nazivom “Erasmus+ obrazovanje” povodom povećanja vidljivosti projekata Erasmus obrazovanja održana je ovog petka, 26. lipnja 2026. godine u zaprešićkoj Srednjoj školi Ban Josip Jelačić. Cilj konferencije je predstavljanje Erasmus+ projekata lokalnih ustanova, od dječjih vrtića, preko osnovnih do srednjih škola. Erasmus projekti unijeli su pozitivne promjene u škole, poboljšali su školski život te su ostavili vidljiv trag u lokalnoj zajednici.

Konferencija o Erasmus+ obrazovanju u zaprešićkoj Srednjoj školi
Posted in Vijesti Radija Kaj
