ZAGREB – Grad Zagreb po prvi puta otvara javni poziv za dodjelu prostora mjesne samouprave za redovno korištenje do jedne godine u svrhe kojima se ostvaruju potrebe građana Grada Zagreba. Pravo na podnošenje prijava za redovno korištenje imaju gradska upravna tijela i ustanove kojima je osnivač Grad Zagreb, vijeća gradskih četvrti i vijeća mjesnih odbora za provođenje aktivnosti od interesa za područje te gradske četvrti, odnosno mjesnog odbora, pravne osobe i fizičke osobe obrtnici koji provode programe u organizaciji/suorganizaciji s Gradom Zagrebom, vijećima gradskih četvrti i vijećima mjesnih odbora te političke stranke ili kandidacijske liste grupe birača koje su zastupljene u sazivu vijeća gradske četvrti i/ili mjesnog odbora na čijem se području prostor nalazi. Prijave za redovno korištenje podnose se od 23. lipnja do 22. srpnja 2026. godine putem aplikacije „Prostori mjesne“ dostupne na službenoj stranici Grada Zagreba. Prijaviteljima se odobrenje za redovno korištenje temeljem ovog javnog poziva može dati na rok do najdulje jedne godine, od 1. rujna 2026. do 31. kolovoza 2027.godine, a redovno korištenje može se odobriti od 8 do 22 sata, radnim danima i vikendima.

Javni poziv za korištenje prostora zagrebačke mjesne samouprave
Posted in Vijesti Radija Kaj
